LEKTORIAI

 

Prof. Osvaldas Rukšėnas

 

Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro Biomokslų instituto profesorius, Neurobiologijos ir biofizikos katedros vedėjas, Lietuvos Neuromokslų asociacijos prezidentas, FENS (Federation of European Neurosciences Associations) valdybos narys, 2011 m. Lietuvos mokslo premijos laureatas

 

 

Gyd.  Evelina Pajėdienė

 

Gyd. neurologė ir LSMU Neurologijos klinikos doktorantė Evelina Pajėdienė nuo medicinos studijų pradžios bendradarbiauja su Švedijos Karolinskos institutu atlikdama su miegu susijusius mokslinius tyrimus. 2016 m. išlaikė Europos miego tyrimų draugijos organizuojamą egzaminą ir tapo sertifikuota somnologe arba miego specialiste. Nuo 2014 m. yra Europos miego tyrimų draugijos narė, nuo 2018 m. Europos neurologų akademijos Miego ir budrumo sutrikimų specialistų grupės narė. Klinikinės praktikos kaip diagnozuoti ir gydyti miego sutrikimus įgavo tiek Lietuvoje, tiek tarptautiniuose mokymuose ir konferencijose.

 

 

Psichologė Karolina Puzinaitė 

 

Psichologė, Geštalt krypties psichoterapeutė. Karolina turi darbo patirties mokykloje kaip psichologė ir kaip mokytoja. Šiuo metu daugiausiai dirba su pareigūnais, dalyvauja vaikų apklausose. Teikia individualias konsultacijas, veda grupinius užsiėmimus, mokymus, dalyvauja projektuose, yra laisvai samdoma lektorė.

 

 

Gyd. Karolis Ažukaitis

 

Gyd. vaikų nefrologas, vaikų ligų ir vaikų nefrologijos doktorantas. Vilniaus universiteto medicinos fakulteto jaunesnysis asistentas. Medicinos moksline veikla susidomėjo jau studijų metais, nuo 2014 m. pradėjo dirbti vieno didžiausių vaikų, sergančių lėtine inkstų liga, kohortinių tyrimų pasaulyje regioniniu koordinatoriumi, vėliau - pagrindiniu koordinatoriumi Heidelbergo Universitete, Vokietijoje. Stažavosi Italijoje, Brazilijoje, Australijoje. 2019 m. gruodžio mėnesį gavo VU Rektoriaus mokslo premiją.

 

 

Prof. med. m. dr. Dalius Jatužis

 

VU Medicinos fakulteto Klinikinės medicinos instituto direktorius, Neurologijos ir neurochirurgijos klinikos vedėjas, VUL Santaros klinikų Neurologinių funkcinių tyrimų vyresnysis gydytojas neurologas, Europos neurosonologijos ir cerebrinės hemodinamikos draugijos narys, Lietuvos insulto asociacijos ir Lietuvos neurologų asociacijos prezidentas, Lietuvos klinikinės fiziologijos ir neurofiziologijos draugijos valdybos narys. Smegenų kraujagyslių ultragarsinius tyrimus atlieka nuo 1994 m. Moksliniai interesai: insultas ir kitos galvos smegenų kraujotakos ligos; smegenų kraujagyslių ultragarsiniai tyrimai.

 

 

Gyd. Aleksandra Ekkert

 

VUL Santaros klinikų gydytoja neurologė, neurologijos ir neurochirurgijos klinikos doktorantė ir jaunesnioji asistentė. Pagrindiniai moksliniai interesai: insultas, galvos svaigimas. Paskelbė eilę straipsnių ir pranešimų Lietuvos ir tarptautinėse konferencijose ir mokslo leidiniuose. Atlieka kaklo ir galvos smegenų kraujagyslių ultragarsinius tyrimus. 2018 m. pirmoji iš Lietuvos gydytojų gavo Europos neurosonologijos draugijos sertifikatą.

 

 

Gyd. Donatas Zailskas

 

Nuo 2017 m. dirba gydytoju neurologu Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Neurologijos, Skubios pagalbos bei Planinės pagalbos skyriuose, specializuojasi judėjimo ir judesių sutrikimų srityje. Nuo 2016 m. - vienas iš LSMU Įrodymais pagrįstos medicinos centro bendraįkūrėjų, reguliariai veda mokomuosius pranešimus įrodymais pagrįstos medicinos temomis. 2018 m. pirmasis Lietuvoje laimėjo Europos Neurologų Akademijos Klinikinių mainų stipendiją ir atliko specializuotą klinikinę praktiką su judėjimo ir judesių sutrikimais . 2019 m. tapo pirmuoju gydytoju Lietuvoje, išlaikiusiu Europos neurologų tarybos egzaminą ir įgijusiu Europos neurologų tarybos nario vardą.

 

 

Gyd. rez. Antanas Kiziela

 

Psichiatrijos rezidentas, dirbtinio intelekto startuolių “GrafikAI” ir “Ligence” bendraįkūrėjas. Kartu su Ligence komanda laimėjo “Pioneer”, “Smart up lab”, “European Youth Award” konkursus, EIT Jumpstarter finale pasiekė antrą vietą bei pateko tarp 3 geriausių pasaulio universitetų startuolių.

 

 

Gyd. Kęstutis Skauminas

 

Gydytojas neurochirurgas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos Neurochirurgijos klinikos docentas. LSMU Neuromokslų instituto (NI) vyresnysis mokslo darbuotojas, NI Molekulinės neuroonkologijos laboratorijos vadovas. Dėsto LSMU pasirenkamąjį ciklą gydytojams rezidentams „Lyderystė sveikatos priežiūroje“. Jis skaitys paskaitą tema: „XXI amžiaus gydytojo svarbiausios kompetencijos - neuromokslininko patarimai“

 

 

Dr. Aleksandr Bulatov

 

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų instituto profesorius, Lietuvos neuromokslų asociacijos narys. Daugelio mokslinių tyrimų, straipsnių ir vadovėlių apie regos neurofiziologija ir vizualinio suvokimo iškraipymus autorius

 

Doc. Jonas Dagys

 

Vilniaus universiteto Filosofijos istorijos ir analitinės filosofijos katedros docentas. Jo mokslinių tyrinėjimų sritys: šiuolaikinė analitinė filosofija, sąmonės filosofija, kalbos filosofija, epistemologija. 2015 metais išrinktas geriausiu VU Filosofijos fakulteto dėstytoju, yra mėgstamas lektorius ne tik universiteto aplinkoje, bet ir įvairiose pokalbių laidose.

 

 

Žilvinas Gruodis

 

Žilvinas Gruodis - sertifikuotas Wim Hof Method instruktorius, vedantis kvėpavimo užsiėmimus su misija padėti žmonėms atrasti savo potencialą judėti sveikesnio gyvenimo ir geresnės savijautos link. Wim Hof Method - Wim Hof (‘’The Iceman’’) sukurta šalčio terapija ir kvėpavimo pratimais grįsta metodika, kurios tikslas - daugiau energijos, geresnė streso kontrolė, pagerėjusi imuninė funkcija ir bendra savijauta.

 

 

Gyd. Ramunė Bunevičiūtė

 

Gydytoja neurologė. 2017 m. baigė VU Medicinos fakulteto neurologijos rezidentūrą. Nuo 2017 m. dirba VUL Santaros klinikų Neurologijos centre. Mokslinio ir klinikinio domėjimosi sritis – neuroraumeninės ir nervo-raumens jungties ligos, elektroneuromiografiniai tyrimai, kaklinės distonijos gydymas botulino toksinu. Aktyviai dalyvauja vietinėse ir tarptautinėse neurologijos konferencijose, kongresuose 2017 m. moksliniai praktimiai mainai neuroraumeninių ligų kompetencijos centre, Šiaurės Norvegijos universitetinėje ligoninėje. 2020 m. stažavosi Oksfordo universitetinėje Rohn Radcliffe ligoninėje, nervų-raumenų ligų ir neurofiziologijos centre.

 

 

Daiva Stulpinienė

 

Daiva Stulpinienė - rinkodaros, reklamos ir komunikacijos atstovė, veiklos koordinatorė. Darbo patirtis - klinikinėje Infekcinėje ligoninėje, stacionare ir konsultaciniame skyriuje, po to dirbau farmacijos kompanijos atstove. Pastaruosius 7 metus – Abromiškių reabilitacijos ligoninėje. Mano veiklos sritis – rinkodara, reklama, komunikacija, viešieji ryšiai.

 

 

Natalija Čeikuvienė

 

Natalija Čeikuvienė – medicinos psichologė, dirba ARL nuo 2003 metų, daugiausiai suaugusiųjų neurologijos skyriuje. Domisi kognityvine elgesio psichoterapija, prieraišumo teorija motyvaciniu interviu. Dirba su metančiais rūkyti, su kenčiančiais skausmą žmonėmis.